Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Budownictwo biurowe

Budownictwo biurowe, zaraz po mieszkaniowym , jest najszybciej rozwijającym sektorem na polskim rynku budowlanym. Rozwój firm powoduje wzrost popytu i zapotrzebowanie na nowe budynki o przeznaczeniu biurowym oraz zwiększa wymagania przyszłych użytkowników. Największe korporacje, jak i małe przedsiębiorstwa wiedzą, że siedziba firmy jest ich wizytówką, dlatego tworzymy przestrzenie biurowe dbając o najdrobniejsze szczegóły. Nasza wiedza i doświadczenie gwarantują że przedsięwzięcie przebiegnie sprawnie, a zaangażowanie w każdy element zapewni Inwestorowi i jego Klientom zadowolenie i długie lata bezproblemowej eksploatacji budynku.

Budując biurowce pamiętamy o komforcie pracujących w nich osób. Dlatego współpracujemy z producentami wykorzystującymi w swych produktach najnowsze osiągnięcia techniczne. Przy realizacji budynków biurowych wykonujemy nowoczesne systemy instalacji sanitarnej, wentylacji, klimatyzacji, elektrycznej i teletechnicznej. Dzięki temu, biurowce są bezpieczne i komfortowe oraz oszczędne w eksploatacji.

Kompleks budynków biurowych - Generalny Wykonawca AdexSystem

INWESTOR: Sarantis Polska SA Inwestycja zlokalizowana jest w Piasecznie przy ul. Puławskiej 42C. Zakres prac obejmował przebudowę istniejącego budynku biurowego oraz budowę nowoprojektowanego 3 kondygnacyjnego biurowca wraz z zagospodarowaniem terenu oraz infrastrukturą zewnętrzną.

Zobacz galerie Zobacz galerie